2022. kwiecień – Pomoc dla Państwa Wylaziów – podziękowanie

POMOC

Dzisiaj /6 kwietnia/ pożar domu Państwa Wylazia Pawła spowodował znaczne straty. Dom nie nadaje się w tej chwili do zamieszkania i wymaga kapitalnego remontu / wiele rzeczy spłonęło inne zostały zalane wodą/.

Na prośbę wielu parafian ogłaszam zbiórkę do puszek w najbliższą niedzielę /Niedziela Palmowa/ jako pomoc poszkodowanym.

Dziękuję Wszystkim, którzy w ramach solidarności i chrześcijańskiego miłosierdzia wspomogą tej Rodzinie.

Giedlarowa 17.04.2022

Podziękowanie

Państwo Paweł i Renata Wylaź, serdecznie dziękują wszystkim za wielkie serce okazane w tych trudnych chwilach kiedy ich Rodzina doświadczyła nieszczęścia pożaru domu.

Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe złożone w Niedzielę Palmową przez wielu dobrych i życzliwych ludzi – zebrana kwota 27 273 zł została przeznaczona na remont naszego domu po pożarze. Dziękujemy wszystkim za wszelkie gesty wsparcia i pomocy w różnej formie: „Przyjaciół poznaje się w biedzie”.

Dziękujemy wszystkim.

                                                Paweł i Renata  wraz z całą rodziną