Ogłoszenia na 4 Niedzielę Wielkanocną 8 maja 2022

na 4 Niedzielę Wielkanocną

8 maja 2022

1.        Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna „Tydzień Modlitw o święte powołania kapłańskie i zakonne”

Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ – godz. 11:00

·         Nabożeństwo majowe o godz. 15:30

2.        Jutro Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika – Patrona Polski – przeniesiona z niedzieli

Msze święte: godz. 7:00 18:00

Godz. 14:30 – Różaniec za Ś P. Ks. Kanonika Wojciecha Tyczyńskiego – naszego rodaka a o godz. 15:00 – msza święta żałobna za niego.

Ks. Wojciech Tyczyński urodził się w 1942 roku w Giedlarowej. Otrzymał święcenia kapłańskie 20.05.1973 r. w Opolu. Po przejściu na emeryturę był rezydentem w Skoczowie i tam zmarł w piątek 6 maja.  Pogrzeb będzie w czwartek w Skoczowie o godz. 11:00 tam będzie pochowany. Dobry Jezu….

3.        Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00  18:00

·         Przez cały tydzień będziemy się modlić o święte powołania do stanu duchownego szczególnie z naszej parafii na majówce po wieczornej mszy świętej.

4.        Przez cały tydzień zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na wieczorne nabożeństwo.
5.        We wtorek wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Medjugorie.

Spotkanie na parkingu o godz. 8:30

Godz. 9:00 – msza święta i wyjazd

6.     W środę nowenna do Matki Bożej
7.     W piątek– 13 maja – wspomnienie MB Fatimskiej – wieczorem Wieczór Uwielbienia