Ogłoszenia na 17 Niedzielę Zwykłą  24 lipca 2022

na 17 Niedzielę Zwykłą

24 lipca 2022

1.        Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny

Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca będzie błogosławieństwo pojazdów: po mszach świętych o godzinie 9:00 i 11:00

–  Ofiary złożone do puszki z racji błogosławieństwa pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy  „Jeden grosz za 1 kilometr”

Dzisiaj  Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych – szczególny dzień modlitwy i pamięci o ludziach starszych.

2.        Jutro święto Św. Jakuba Apostoła – imieniny Ks. Jakuba, oraz wspomnienie św. Krzysztofa.
3.     Msze święte w tygodniu o godzinie 7:00  i  18:00
4.        We wtorek wspomnienie Św. Joachima i Anny

W piątek wspomnienie św. Marty

5.   W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
6.     W piątek adoracja po mszy św. do godz. 20:00
7.     Za tydzień porządek niedzielny
8.        Przypominamy, że jest kontener na makulaturę na Misje. Wszystkim, którzy wspierają to dzieło misyjne składamy podziękowanie.
9.      Dziękujemy za sprzątnie kościoła: Gut Wiesław, Majcherczyk Zenon

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców z domów 301 do 310 /sobota po rannej mszy świętej i  w poniedziałek/

Dzięjemy za ofiary składane na cele remontowe – Bóg zapłać