Ogłoszenia na 29 Niedzielę Zwykłą  16 października 2022

na 29 Niedzielę Zwykłą

16 października 2022

1.        Dzisiaj DZIEŃ PAPIESKI – zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

·         Godz. 15:30 – Nabożeństwo Różańcowe

2.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00 i  18:00 –  Msza święta        i różaniec

3.        We wtorek przypada święto Św. Łukasza – dzień modlitw w intencji Służby Zdrowia

W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II

4.        W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę od godziny 9:00 Caritas z Leżajska będzie zbierał płody rolne na Kuchnię Caritasu.

Trasa: od Leżajska droga główna w kierunku Łańcuta, droga przez Wilkowyję, droga przez Sośninę i koło Gazobudowy do Wierzawic, ulica Moniuszki i droga do Pana Dudka. Bardzo prosimy o wsparcie.

5.        W piątek w naszej Parafii będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu /w ramach codziennej adoracji w naszej diecezji/.

Zapraszamy w ciągu dnia do adoracji wg poniższego porządku.

Po wieczornej mszy świętej Wieczór Uwielbienia – prowadzony przez Odnowę w Duchu Świętym.

6.        Dzisiaj Różaniec przed sumą prowadzi róża Św. Teresy

Za tydzień Św. Jadwigi Śląskiej

7.        Za tydzień Niedziela Misyjna, która rozpocznie Tydzień Misyjny.

Naszą modlitwą otaczamy dzieła misyjne Kościoła oraz misjonarzy pochodzących z naszej diecezji

·         15:30 – Nabożeństwo różańcowe i msza święta

·         składka będzie na misje Kościoła Katolickiego

·         godz. 17:00 – Zapraszamy na spotkanie całą Radę Parafialną

8.        Dziękuję za sprzątanie kościoła: Brzuzan Edyta i Liliana, Styczyńska Dominika

W tym tygodniu prosimy mieszkańców z nr 421 – 430

/sobota po rannej mszy świętej i w poniedziałek/

9.        Dziękuję Panom: Rozlazły Janusz, Niemczyk Marek z synami i Śmiałek Marian za wykonanie wczoraj prac przy odpływie wody z dachu kościoła od strony południowej. Prace te wykonali nieodpłatnie. Dzięki temu woda już nie będzie spływać na drogę i chodnik.