Ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  20 listopada 2022

na Uroczystość

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20 listopada 2022

1.        Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

·         Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego

·         Święto patronalne Akcji Katolickiej

Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania się Najświętszemu Sercu PJ /można zyskać odpust zupełny/.

Składka dzisiejsza jest na Dom Księży Emerytów EMAUS w Korczynie

Dzisiaj w naszej parafii  z posługą duszpasterską jest  ks. Jan Szczepaniak. Autor kilku książek, które zawierają proste opowiadania, przybliżające nam treści biblijne. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ręce Ojca Zdzisława Grada, który posługuje na Madagaskarze.

Także można włączyć się w adopcję na odległość poprzez symboliczne przyjęcie dziecka malgaskiego. Wszystkich informacji udzieli przedstawiciel stowarzyszenia.

2.     Nabożeństwa w tygodniu o godzinie  7:00   i   17:00
3.     We wtorek wspomnienie Św. Cecylii
4.     W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
5.        W piątek po wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00