Ogłoszenia na 2 Niedzielę Zwykłą 15 stycznia 2023

na 2 Niedzielę Zwykłą

15 stycznia 2023

1.      Dzisiaj porządek mszy niedzielny
2.         Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które przyjęły nas po kolędzie. W tym roku odwiedziliśmy część Parafii. W następnym roku jak Pan Bóg pozwoli to drugą część. Dziękujemy za dar modlitwy i ofiary z racji kolędy.
3.      Nabożeństwa w tygodniu o godzinie   7:00  i  17:00
4.         W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan.

Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5.         W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

·        Spotkanie Akcji Katolickiej

6.         W czwartek  wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa naszej diecezji
7.         W piątek – rozpoczęcie rekolekcji dla Odnowy w Duchu Świętym

Godz. 17:00 – Msza święta i Wieczór Uwielbienia

Rekolekcje będzie prowadził ks. Artur Potrapeluk – Przewodniczący Krajowej Odnowy w Duchu Świętym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach w kościele – wieczorne msze święte w piątek i sobotę.

8.      W sobotę wspomnienie św. Agnieszki i Dzień Babci
9.         Dziś różaniec przed sumą prowadzi róża Św. Marty

Za tydzień róża Św. Weroniki

10.     Za tydzień 3 Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego.

Kazania będzie głosił ks. Artur Potrapeluk

11.     Dziękujemy za sprzątanie kościoła: Bochenek Teresa, Gryba Dariusz i Natalia, Kulec Halina, Mędrek Ewelina

W tym tygodniu prosimy mieszkańców z nr 571 do 580 – sobota po rannej mszy świętej i w następny poniedziałek