16 kwietnia 2011

  • Młodzież naszej parafii drugi dzień uczestniczy w Spotkaniu Młodych w Sanoku. Młodzi ludzie uczestniczyli we Mszy św. odprawionej w kościołach stacyjnych. Następnie miało miejsce spotkanie w 15-osobowych grupach dzielenia. Temat spotkania: „Co buduje a co rozbija komunię z Bogiem?” W godzinach popołudniowych młodzież wzięła udział w spotkaniach z cyklu dumni z Ewangelii. O godzinie 19.00 młodzi spotkali się na celebracji – nabożeństwie Adoracji Krzyża, której przewodniczył ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore, Nuncjusz Apostolski w Polsce, wraz z księdzem Arcybiskupem Józefem Michalikiem, księdzem biskupem Marianem Rojkiem iksiędzem biskupem Adamem Szalem, który wygłosił Słowo Boże do zgromadzonej młodzieży.

______.:: zobacz zdjęcia ::.

  • W godzinach popołudniowych odbył się pogrzeb śp. Izabeli Płoszaj, która przeżyła 67 lat, pochodzącej z Giedlarowej, a ostatnie lata życia mieszkajacej w Krakowie.

    _____________Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,
    _____________a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci…

  • Dzisiaj również podczas Mszy świętej wieczornej sakrament chrztu świętego przyjął Kacper Homel. sakramentu udzielił ksiądz proboszcz.