23 lutego 2012

  • W dniu dzisiejszym w Łańcucie odbył się drugi etap XII Edycja Olimpiady o Wielkich Polakach.Postacią tegorocznej olimpiady jest ksiądz pochodzący z naszej diecezji bł. Bronisław Markiewicz. Z naszej parafii w Olimpiadzie udział wzięli uczniowie gimnazjum: Justyna Różycka, Renata Moskal i Natalia Burda. Spośród 106 uczestników drugiego etapu Justyna Różycka zajęła I miejsce, zaś Renata Moskal została wyróżniona. Justyna po raz trzeci (2010,2011,2012) zakwalifikował się do wielkiego finału archidiecezji, który odbędzie się 19 kwietnia 2012 w Miejscu Piastowym. Warto przypomnieć, że Justyna w 2011 roku zajęła I miejsce w diecezji na ok. 3000 uczestników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Dzisiaj o 16.30 w Kościele odbyła się pierwsza Droga Krzyżowa w Wielkim Poście dla dzieci i młodzieży, prowadzona przez księdza Jacka Zarzycznego.

    .:: zobacz zdjęcia ::.