16 maja 2012

  • W trzeci dzień wycieczki w Bieszczady młodzi ze wspólnot parafialnych wędrowali szlakiem turystycznym na Połoninę Wetlińską do „Chatki Puchatka” oraz zwiedzali dom internowania ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Komańczy. Dziękujemy Tomaszowi Niemczyk za wykonywanie zdjęć podczas naszej wycieczki.

    .:: zobacz zdjęcia cz.1 ::.

    .:: zobacz zdjęcia cz.2 ::.

  • Dzisiaj w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu od był się Finał Konkursu Wiedzy Religijnej dla Szkół Podstawowych w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły. Zajęły bardzo wysokie miejsca. Aleksandra Suszyło zajęła pierwsze miejsce, zaś Aleksandra Czapla zajęła trzecie miejsce w diecezji. Gratulujemy tak wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

  • Dzisiejszą Mszą św. wieczorną zakończyliśmy dni modlitw o urodzaje.