19 maja 2012

  • Dzieci i młodzież z księdzem Jackiem i opiekunami uczestniczyli dzisiaj w wycieczce rowerowej nad Ożannę, gdzie pieczone były kiełbaski, zabawy oraz możliwość gry w piłkę nożną i siatkową.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Dzisiaj w Strachocinie koło Sanoka odbyła się XVII Archidiecezjalna Pielgrzymka Akcji Katolickiej do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli. W pielgrzymce uczestniczyli członkowie naszego parafialnego oddziału Akcji Katolickiej wraz z księdzem proboszczem Janem Balickim. O godz. 11.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego  Księdza  Abpa Józefa Michalika.

  • Mszą św. dzieci i młodzież rozpoczęła swoje spotkanie w domu parafialnym im. bł. Bronisława Markiewicza. Młodzi ludzie bawili się przy muzyce uczestnicząc w dyskotece.