30 września 2012

 • Mszą św. koncelebrowaną o godzinie 14.00 pod przewodnictwem księdza prałata dra Stanisława Janusza z Dynowa rozpoczął się drugi dzień obchodów Jubileuszu dziękczynienia. Po zakończonej Eucharystii zostały złożone kwiaty pod pomnikiem ofiar II wojny światowej przez delegacje Zespołu Szkół w Giedlarowej, władze samorządowe oraz księży. Druga część uroczystości miała miejsce na placu obok kościoła na program której składały się występy:

  – Zespołu Śpiewaczy
  „Lubenianki” z Lubeni,
  – Zespołu Folklorystycznego „Folusz” z Giedlarowej
  – Kapeli Ludowej z Giedlarowej,
  – Kapeli ludowej i zespołu śpiewaczy „Złoty Potok” z Jelnej,
  – Klubu Tanecznego „Boogi opust Twist” z Chełmna,
  – Kapeli podwórkowej „Śwagry” z Soniny,
  – Zespołu Muzycznego „Kompania Contry” z Łańcuta

  Punktem kulminacyjnym poprzedzającym zabawę taneczną pod gwiazdami, było losowanie nagrody ufundowanej przez Wójta Gminy Pana Krzysztofa Sobejko.

  Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną modlitwę i zabawę oraz osobom zaangażowanym w organizację i przebieg uroczystości, a szczególnie:
  Panu Wójtowi Krzysztofowi Sobejce, Starostwu Powiatowemu w Leżajsku, Panu Markowi Krauz – dyrektorowi GOK, Panu Zdzisławowi Duszyńskiemu – sołtysowi. Serdeczne podziękowania kierujemy do – Straży Pożarnej za profesjonalną pomoc i obstawę naszej uroczystości, kręgom Domowego Kościoła, Akcji Katolickiej, Służbie Medycznej, dzieciom i młodzieży, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Policji w Leżajsku, oraz wszystkim zespołom które uświetniły naszą uroczystość dziękczynienia.

  .:: zobacz zdjęcia cz.1 ::.

  .:: zobacz zdjęcia cz.2 ::.

  .:: zobacz zdjęcia cz.3 ::.