5 kwietnia 2014 r.

Sakrament chrztu świętego przyjął dziś Wiktor Leon Śmiałek. Rodzicom i rodzinie gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych.

W dniu dzisiejszym lektorzy z naszej parafii odnieśli wielki sukces, zdobywając II miejsce w Archidiecezjalnym Turnieju Piłki Halowej. W drodze do finału pokonaliśmy drużyny z następujących parafii: Pawłosiów, Maćkowice, Leżajsk (Bernardyni), Łańcut. W finale ulegliśmy Błażowej. II miejsce zapewniło nam awans do Finałów Mistrzostw Polski LSO, które odbędą się w dniach 1-2 maja 2014 r. Oto skład drużyny z Giedlarowej: Piotr Kozyra, Tomasz Zygmunt, Kamil Półtorak, Bartłomiej Lekki, Dariusz Dudek, Dominik Dudek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

                                                              .::zobacz zdjęcia::.

 

Również dziś odbyła się kolejna próba zespołu Michael. Wszyscy solidnie ćwiczą na SMAP, wystarczy poprawić drobne niedociągnięcia i śmiało można ubogacać liturgię przepięknym śpiewem i graniem. Wszystkim śpiewakom i muzykom, którzy się angażują w tworzenie zespołu dziękujemy za włożone serce, szczególne podziękowania kierujemy w stronę p. Bogusława Rupa, który jest głównym dyrygentem i kompozytorem.

 

                                                            .::zobacz zdjęcia::.