12 kwietnia 2014 r.

Drugi dzień spotkania młodych zainicjowany został Mszą Świętą, która rozpoczęła się o 8:30. W Eucharystii wzięli udział kapłani, którzy przyjechali razem z młodzieżą. Mszy Świętej przewodniczył ks. Proboszcz, natomiast słowo Boże wygłosił ks. prof. Stanisław Dyndał. Następnie młodzież udała się do Zespołu Szkół w Giedlarowej na spotkania w grupach, które trwały do godz. 12:00. Od 13:30 autobusy przewoziły młodzież do Leżajska, gdzie były przygotowane różne atrakcje. O godz. 19:00 rozpoczęło się nabożeństwo Adoracji krzyża pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Adama Szala. Uroczystość była podzielona na dwie części: liturgię słowa Bożego i adorację krzyża. Dzięki sprawnej organizacji służb porządkowych wszyscy zgromadzeni w kościele i na zewnątrz oddali pokłon krzyżowi. Uroczystość została uświetniona obecnością Turków z Giedlarowej, zaś przepiękną oprawę muzyczną animował zespół Michael. Liturgia zakończyła się ok. godz. 21:00. W nabożeństwie wzięło udział ok 1500 osób.

 

Nagranie:

 .::zobacz zdjęcia 1::.

 .::zobacz zdjęcia 2::.

 .::zobacz zdjęcia 3::.

 .:: zobacz zdjęcia 4::.

 .::zobacz zdjęcia 5::.