13 kwietnia 2014 r.

Ostatni dzień SMAP-u rozpoczął sie w szkole na sali gimnastycznej. O 8:30 wszyscy uczestnicy pomodlili się jutrznią, którą poprowadzili klerycy. Następnie młodzi udali się na pracę w grupach. Od godz. 10:00 autobusy zawoziły młodzież na rynek do Leżajska. O godz. 11:00 rozpoczęła się uroczysta procesja z palmami z Leżajskiej Fary i udała się na Plac targowy. Tam została odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Apba Józefa Michalika. W Eucharystii udział wzięli pozostali Biskupi, mnóstwo księży i kilka tysięcy wiernych. Msza skończyła się ok. 13:00. Następnie młodzi zaczęli wracać do domów. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE DOBRO!!!

 

                                                                      .::zobacz zdjęcia 1::.

Również w naszej parafii, zgodnie z tradycją nastąpił obrzęd poświęcenia palm i odczytania Męki Pańskiej.

 

            .::zobacz zdjęcia::.