31 stycznia 2015 r.

W dniu dzisiejszym 39 – osobowa grupa pielgrzymów (19 z Giedlarowej i 20 z okolic) wkroczyła na szlak pątniczy zmierzający do Ziemi Świętej. O 7:30 zebraliśmy się na lotnisku w Jasionce, gdzie o 8:00 w kaplicy została odprawiona Msza Święta dla wszystkich grup. Następnie nastąpiła długa i szczegółowa odprawa prowadzona przez izraelskie linie lotnicze… Dopiero 12:30 wystartowaliśmy z płyty lotniska. Lot przebiegł bardzo spokojnie i bezpiecznie. O godz. 15:40 wylądowaliśmy w Tel Avivie. Po przywitaniu się z panią przewodnik (bardzo życzliwą i kompetentną) udaliśmy się autokarem na obiado – kolację i nocleg do hotelu w Betlejem. W niedzielę w Ein Karem – miejscu Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję i narodzeniu Jana Chrzciciela zostania odprawiona Msza Święta w intencji Księży pracujących w Parafii Giedlarowa oraz wszystkich Parafian. 

                                                            .::zobacz zdjęcia cz. 1::.

                                                            .::zobacz zdjęcia cz. 2::.