3 lutego 2015 r.

Następny dzień pielgrzymki rozpoczęliśmy od wyjazdu w stronę Pustyni Judzkiej. Tam zachwycaliśmy się pięknymi widokami kanionu Wadi Qelt. Kolejnym etapem było Jerycho – najstarsze miasto świata oraz Góra Kuszenia Jezusa. Niezapomnianym przeżyciem było odnowienie sakramentu chrztu świętego w wodach Jordanu. Ciekawą atrakcją była kąpiel w Morzu Martwym i korzystanie z odmładzającego balsamu. Temperatura powietrza ponad 25 st. W drodze powrotnej została odprawiona Msza Święta w Betanii – domu Marii, Marty i Łazarza. W wieczornych godzinach spotkalismy się na wieczorze integracyjnym w sali konferencyjnej hotelu.  

                                                              .::zobacz zdjęcia 1::.

                                                              .::zobacz zdjęcia 2::.