Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 2015

• Msze święte godzinie    7:00   11:00     18:00

3.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00   18:00

·        W tym tygodniu młodzież wyjeżdża na pielgrzymkę do Medjugorie, polecajmy ich modlitwie.

·         Z racji wyjazdu, w tym tygodniu nie będzie zbiórek dla ministrantów i spotkania RAM-u.

4.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·        Na nowennie będziemy się modlić w intencji matek z okazji Dnia Matki, który przypada we wtorek

5.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

·        Msze święte o godz. 7:00 i 18:00

·        W tym dniu, w naszej Archidiecezji przeżywać będziemy Archidiecezjalny Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.

6.

W piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

7.

Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

·        Zakończenie nabożeństw majowych

·        Odpust w Leżajskiej Farze

8.

Dzisiaj Różaniec przed sumą prowadzi róża Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Jutro Akcja Katolicka

Za tydzień róża świętej Doroty

9.

W Boże Ciało 4 czerwca, organizowany jest wyjazd chętnych parafian na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”, który odbędzie się w Rzeszowie, wyjazd   o godz. 17:00. , koszt przejazdu 10 zł. Zapisy u ks. Sebastiana i w zakrystii.

10.

Dziękuję za sprzątnie kościoła: Baliga Helena, Dąbek Zofia, Gierczak Teresa, Kula Teresa, Majcher Agnieszka, Mroczka Joanna, Sudoł Władysław, Zachara Halina, Ziembicka Urszula

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy Panie z domów 991 do 1000

/sobota po rannej mszy świętej/

11.

19 maja 2015 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbył się finał XV edycji Olimpiady o Wielkich Polakach, który w roku szkolnym 2014/2015 dedykowany był św. abp Zygmuntowi Szczęsnemu Felińskiemu. Finał zgromadził 31 młodych olimpijczyków, reprezentujących 24 gimnazja naszej Archidiecezji. Nasi parafianie, uczniowie Zespołu Szkół w Giedlarowej zajęli wysokie miejsca: Aleksandra Suszyło –  1 miejsce, Mateusz Wylaź – 5 miejsce. Wszystkie etapy olimpiady zgromadziły ok. 4000 gimnazjalistów z diecezji przemyskiej. Gratulujemy!