25-30 maja 2015 r.

25 maja rozpoczęliśmy wycieczkę szkolną na Chorwację i do Medjugorie. W pierwszym dniu odwiedziliśmy Trogir, Split i chorwackie "Lourdes", gdzie została odprawiona Msza Święta. Wieczorem przyjechaliśmy na miejsce noclegowe w Medjugorie. Następnego dnia udaliśmy się do Mostaru. Później cała grupa przejechała nad wodospady Kravice. W kolejnym dniu zwiedziliśmy przepiękny Dubrownik nazywany "perłą Adriatyku" i wypoczęliśmy na pobliskiej plaży. Ostatni dzień był przeznaczony na dokładne zwiedzenie okolicy Medjugorie. Wczesnym rankiem przeżyliśmy nabożeństwo Drogi krzyżowej, później wspięliśmy się na górę objawień. Wieczorem wyruszyliśmy w drogę powrotną. Cała wycieczka przebiegła bezpiecznie i szczęśliwie. Pogoda była fantastyczna, a wrażenia niezapomniane. Dziękujemy wszystkim sponsorom i dobroczyńcom. 

                                                      .::zobacz zdjęcia 1::.

                                                      .::zobacz zdjęcia 2::.

                                                      .::zobacz zdjęcia 3::.

                                                      .::zobacz zdjęcia 4::.