Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą 2016

Ogłoszenie duszpasterskie

na 29 Niedzielę Zwykłą

16-10-2016 – 23-10-2016

1. 

Dzisiaj porządek niedzielny

 

·        15:30 – Nabożeństwo różańcowe i msza święta

·        Dzisiaj w Polsce liczenie wiernych obecnych na mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej

2.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00  i  17:00 – Msza święta i różaniec

3.

We wtorek święto Św. Łukasza – dzień modlitw w intencji Służby Zdrowia

4.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5.

W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II papieża

6.

Za tydzień rozpocznie się Tydzień Misyjny

7.

Dzisiaj różaniec prowadzi róża św. Teresy z Avila

Za tydzień róża św. Jana Pawła II

8.

W piątek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00

9. 

Pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom – w najbliższą sobotę jest organizowana pielgrzymka  do Archikatedry Przemyskiej członków „Dzieła Pomocy Powołaniom” – zapisy do środy włącznie u ks. Piotra i w zakrystii. W środę po nowennie spotkanie dla tych, którzy jadą.

10.

CARITAS z Leżajska zwraca się z prośbą o pomoc dla „Kuchni Caritas” /ziemniaki, warzywa, kapusta, marchewka/

We wtorek pojedzie samochód z Caritasu od godz. 8:30 i będzie zbierał płody rolne. Samochód pojedzie drogą główną do Górnej Giedlarowej, potem drogą przez Wilkowyję a następnie drogą od szkoły koło Gazobudowy do Wierzawic. Bardzo proszę o pomoc /należy płody rolne wystawić na mostku przy trasie przejazdu samochodu/

11.

Dziękuję za sprzątanie kościoła: Baj Agata, Półtorak Dorota, Śliwa Dorota, Magdalena i Kamil

W tym tygodniu prosimy Panie z numerów domów od 561 do 570

12.

Zbliża się listopad, miesiąc pamięci o zmarłych – proszę o porządek na cmentarzu. Bardzo proszę śmieci wyrzucać w miejsca wyznaczone

13.

1. Od dziś do nabycia w kościele kalendarz parafialny na rok 2017. Dobrowolne ofiary przeznaczone są na duszpasterstwo młodzieży.

2. Na Mszę Świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej: w poniedziałek klasy III, we wtorek klasy IV, w środę klasy V i w czwartek klasy VI. Dzieci prosimy o zajmowanie miejsc z przodu, by mogły brać udział we wspólnym odmawianiu różańca.

3. W tym roku młodzież będzie rozprowadzać znicze od najbliższej niedzieli do 30 października przy kościele, a od poniedziałku 31 października do 2 listopada przy cmentarzu. Dochód przeznaczony jest na duszpasterstwo dzieci i młodzieży naszej parafii.