Ogłoszenia – 30 niedziela zwykła 2017

29 października – 5 listopada 2017

1.

Dzisiaj – Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego

·         Dzisiaj po sumie uczniowie naszej szkoły przedstawią spektakl o św. Janie Pawle II

Bardzo sedecznie zapraszamy.

Godz. 15: 30 – Nabożeństwo różańcowe i msza święta

·         W dniu dzisiejszym dziękujemy Panu Bogu za naszą świątynię i modlimy się za wszystkich budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła.  /Dzisiaj zmiana czasu/

2.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00 i 17:00

We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych

Zachęcam do spowiedzi św. /wtorek od godz. 16:30/

3.

W środę  Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze święte godz. 7:30   9:00  11:00

Godz.14:00 – Msza święta i procesja żałobna na cmentarz.

·         Przy cmentarzu przy bramie cmentarnej będzie puszka – składane ofiary są na utrzymanie cmentarza – dziękujemy za ofiary.

4.

W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny.

Msze święte godz. 7:00   11:00   17:00

W czwartek od godziny 16:00 – adoracja z racji 1 Czwartku miesiąca

5.

W Uroczystość Wszystkich Świętych i następne dni do 8 listopada, można zyskać odpust zupełny w pozostałe dni odpust cząstkowy i ofiarować za zmarłych. Warunki zyskania odpustu:

spowiedź, Komunia święta w każdy dzień, wyzbycie się przywiązanie do grzechu, nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam modlitwy: Ojcze nasz… Wierzę w Boga…oraz modlitwy za zmarłych i modlitwy   w intencjach Ojca Świętego.

6.

Przez cały miesiąc listopad będziemy modlić się za zmarłych polecanych w „WYPOMINKACH” – WYPOMINKI czytamy codziennie podczas wieczornej Mszy świętej

7.

W 1 piątek

·         Odwiedziny chorych przed południem

·         Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas po mszy świętej

·         Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej  do godz. 20:00

8.

W sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza i 1 Sobota miesiąca

9.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych

·         Godz. 15:30 – Nabożeństwo różańcowe

10.

Dzisiaj różaniec prowadzi Rada Parafialna

Za tydzień róża św. Jadwigi Śląskiej

11.

Dziękuję za sprzątanie kościoła: Bochenek Renata, Burek Danuta, Burek Janina, Dąbek Czesława, Duleba Andrzej, Drzewicka Małgorzata, Kuczek Adam, Rydzik Ewa, Talarek Władysław, Tyczyńska Maria

W tym tygodniu prosimy mieszkańców Giedlarowej  do nr 20

Dziękuję za wspólne przeżycie Wizytacji Kanonicznej naszej Parafii przez Ks. Arcybiskupa Adama Szala.

W szczególny sposób dziękuję Rodzicom Bierzmowanych, którzy przekazali 4000 zł na zakup Tabernakulum do Kaplicy cmentarnej i przygotowali kościół do wizytacji. Bóg zapłać.

Zbiórka wszystkich ministrantów we wtorek o 16.00.

W piątek spotkanie RAM-u.

Od poniedziałku przy cmentarzu młodzież będzie sprzedawać znicze.