PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE –   Uwagi praktyczne

 PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE

BIURO TURYSTYCZNO-PIELGRZYMKOWE MAGNIFICAT Z RZESZOWA  

w dniach 9 – 16 czerwca 2018

 • w sobotę 9 czerwca o godz. 8:00 – Msza święta w kościele w Giedlarowej  i wyjazd pielgrzymów przez Słowację, Węgry,  Chorwację do Bośni i Hercegowiny.
 • Wyżywienie w drodze we własnym zakresie
 • przyjazd do Medjugorie w niedzielę rano -Zakwaterowanie , odpoczynek i Obiad
 • Msza święta
   W pozostałe dni:– Codzienny wspólny różaniec, wieczorna Msza św.  i nabożeństwo międzynarodowe.– Wspólna Droga Krzyżowa na Kriżevac.– Wspólne wejście na Podbrdo (Górę objawień).– Spotkanie z Widzącymi i ojcami franciszkanami– Spotkania w Oazie Pokoju, Cennacolo.– Piątek – 15 czerwca – Wyjazd z Medziugorja po śniadaniu przez Chorwację, Węgry, SłowacjęPo drodze:
  – Krótki pobyt nad Adriatykiem – Makarska Riviera 

  – Sobota:  16 czerwca przyjazd do Giedlarowej                                       Koszt:–  450 zł:  przejazd autokarem klasy LUX, ubezpieczenie NW. KL., opieka duszpasterska, opieka pilota, wyjazd nad morze adriatyckie (Makarska Riviera).    –  140 euro:  5 noclegów w pensjonacie w centrum Medziugorja, 5 śniadań, 5 obiadów /obiadokolacja około godz. 16:00/ , kolacja we własnym zakresie o ile komuś będzie potrzebna, opłatę tłumacza.W cenie zawarty jest podatek VAT, niezbędne ubezpieczenia, wszystkie  wyjazdy do znaczących miejsc Medziugorja      Uwagi praktyczne:

  Należy zabrać ze sobą: Dowód Osobisty lub Paszport – sprawdzić czy jest ważny!

  niezbędne leki, małą poduszkę, (potrzebną tylko w autobusie ), nakrycie głowy (ochrona przed słońcem), małe składane krzesełko, odpowiednie obuwie, aby można było wyjść na górę, suchy prowiant na drogę.

 W Medziugorje kupujemy za euro, dolary a w niektórych sklepach za złotówki, należy również zabrać małe radio UKF ze słuchawkami, o częstotliwości odbierania 86-108 Mhz (w celu odbierania polskiego tłumaczenia mszy, adoracji, spotkań ze znaczącymi osobistościami Medziugorje) – większość telefonów komórkowych posiada radio, ale trzeba mieć słuchawki

Pamiętajmy: jest to PIELGRZYMKA – REKOLEKCJE W DRODZE