Diecezjalna Sztafeta Różańcowa

Diecezjalna Sztafeta Różańcowa

Parafia Giedlarowa włącza się do modlitwy 8 lipca o godz. 21:20

Sztafeta polegać będzie na tym, że o wyznaczonej godzinie zgłoszone osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu, odmawiając w ciągu godziny zegarowej 4 części różańca.

Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o rozwój Radia FARA i dzieł, które przy nim są prowadzone, o ustanie pandemii oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 41. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy Archidiecezjalnej Sztafety Różańcowej.

Prosimy chętnych do zgłoszenia się u ks. Proboszcza