Ogłoszenia na 13 Niedzielę Zwykłą 27 czerwca 2021

1.       Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny

Godz. 7:30    9:00    11:00    16:00

·         godz. 15:45 – nabożeństwo czerwcowe

·         Dzisiaj zakończenie formacji Rodzin Domowego Kościoła – zapraszamy na mszę świętą na godz. 16:00 – po mszy spotkanie w Domu Parafialnym

2.       Msze święte w tygodniu o godzinie 7:00 i 18:00
3.       29 czerwca – wtorek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

·         Msze święte o godz. 7:00   11:00   18:00

Składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. „Świętopietrze”

4.       W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
5.        W tym tygodniu 1 Czwartek lipca od godz. 17:30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii
6.       W tym tygodniu 1 piątek –

·         Od godz. 17:30 – spowiedź

·         Nie będzie odwiedzin chorych

Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej mszy do godz. 20:00

7.       W sobotę święto św. Tomasza apostoła

W sobotę z racji 1 soboty Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00

8.       Za tydzień 1 niedziela lipca

·         zmiana tajemnic różańcowych

·         za tydzień składka na WSD w Przemyślu

9.       Dziękuję za sprzątnie kościoła: Korzystko Grażyna, Kula Stanisław, Jagustyn Janina, Pęcak Krzysztof, Półtorak Krystyna

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców z domów 951 do 960  /sobota po rannej mszy święte i poniedziałek/

10.   Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Diecezjalna Sztafeta Różańcowa

Parafia Giedlarowa włącza się do modlitwy 8 lipca o godz. 21:20

Sztafeta polegać będzie na tym, że o wyznaczonej godzinie zgłoszone osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu, odmawiając w ciągu godziny zegarowej 4 części różańca.

Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o rozwój Radia FARA i dzieł, które przy nim są prowadzone, o ustanie pandemii oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 41. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy Archidiecezjalnej Sztafety Różańcowej.

Prosimy chętnych do zgłoszenia się u ks. Proboszcza